Medzinárodný deň žien – akcia 2+1

Svieži parfém

pre teba

Svieži parfém je veľmi dobrým doplnkom k stylingu ako na dennej báze, tak aj na dovolenke. Splnia očakávania aj tých najnáročnejších ľudí. Ponuky sviežich parfumov je možné vyberať po celý rok – v lete dodajú ľahkosť a v zime oživia náš styling. Môžu byť tiež skvelým tipom na darček pre milovanú osobu.

Svieži parfém pre ženy

Veľký výber týchto veselých aróm v našej ponuke znamená, že každý si vyberie zloženie, ktoré splní očakávania a poteší každý deň aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Na Paryskie-perfumy.pl objavíte svieže vonné kompozície, ktoré si určite všimnete, nikto okolo vás neprejde ľahostajným! Potešte seba aj ostatných fenomenálnou vôňou sviežeho parfumu!

Svieži parfém pre mužov

Veľkou výhodou sviežich parfumov je rôznorodosť ich vonných nôt, takže každý si nájde niečo vhodné pre seba. Správne zvolená vôňa ovplyvňuje našu pohodu. Nečakajte a vyberte si svoj obľúbený svieži parfém!

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Verili nám

Paris Cosmetics Recenze s ekomi.cz

Články

Čo sú náhrady parfumov? Stojí za to ich vyskúšať? Ako dlho vydrží? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete práve tu.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac