Medzinárodný deň žien – akcia 2+1

Kvetinové parfumy

pre teba

Kvetinové parfumy sú najrozsiahlejšou a najrozmanitejšou skupinou vzhľadom na to, že existuje veľké množstvo rastlín, ako aj spôsobov zobrazenia kvetov vo vôni. Čerstvé, sušené, práškové, drevité, zelené, aldehydové v základe alebo v kombinácii s vašim obľúbeným ovocím.

Ruža, gardénia, jazmín alebo možno lotos? Kvetinové parfumy sú vône z celého sveta.

Kvetinové parfumy pre ženy

Každý z vás má pravdepodobne niekoľko svojich obľúbených kvetinových parfumov. Zvodné, nezabudnuteľné – milujeme takéto tóny vôní. Na parizske.sk objavíte jedinečné vône, ktoré si zamilujete.

Kvetinové parfumy pre mužov

Vďaka vôňam dostupným v našej ponuke môžete svoje telo obaliť rastlinnými tónmi, ktoré nájdete len v jednom konkrétnom regióne na svete. Kvetinové parfumy sú veľmi univerzálne, pretože sa hodia na každé ročné obdobie v závislosti od druhu kvetov, ktoré si vyberiete. Pre chladnejšie obdobia odporúčame vôňu, ktorá bude vyžarovať teplo a zahalí vás hrejivými tónmi. V takýchto kompozíciách sú kvety sprevádzané orientálnym korením, vanilkou, ambrou, ambrou a pižmom. Na jar a v lete však stavte na ľahké, svieže kvetinové vône s prídavkom šťavnatého ovocia.

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Verili nám

Paris Cosmetics Recenze s ekomi.cz

Články

Čo sú náhrady parfumov? Stojí za to ich vyskúšať? Ako dlho vydrží? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete práve tu.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac