Medzinárodný deň žien – akcia 2+1

Orientálne parfumy

pre teba

Orientálne parfumy majú tisícročnú tradíciu, originálne ingrediencie a nevšedné spôsoby tvorby vonných kompozícií, ktoré sa výrazne líšia od klasických vôní. Exotické vône s orientálnymi tónmi s teplými, drevitými až korenistými tónmi a veľmi výraznou vôňou kvetov. Oudové drevo, škorica, vanilka, korenie, santalové drevo, myrha a kadidlo sú základnými zložkami orientálnych parfumov.

Orientálne parfumy pre ženy

Vanilkové, hrejivé, ale aj korenisté orientálne vône poskytujú intenzívne arómy, ktoré vás prekvapia svojou veľmi citeľnou hĺbkou. Na parizske.sk objavíte jedinečné kompozície vôní, ktoré budú určite zodpovedať vášmu vkusu a preferenciám. Vyberte si svoj obľúbený orientálny parfém a zdôraznite svoju skutočnú povahu.

Orientálne parfumy pre mužov

Orientálne parfumy sú dokonalou voľbou pre každého, kto miluje netradičné vône. Objavte na parizske.sk sofistikované orientálne vône s výrazným charakterom a nájdite si svoju obľúbenú.

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Verili nám

Paris Cosmetics Recenze s ekomi.cz

Články

Čo sú náhrady parfumov? Stojí za to ich vyskúšať? Ako dlho vydrží? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete práve tu.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac