Medzinárodný deň žien – akcia 2+1

Aldehydové parfumy

pre teba

Aldehydový parfém je kombináciou rôznych parfumových zložiek, ktoré koherentne vytvárajú jednotné vonné tóny. Aldehydy sú veľmi populárnou zložkou v kozmetickom priemysle. Najpopulárnejším aldehydovým parfumom je Chanel N ° 5, ktorý vyvinul Ernest Beaux v roku 1921. Boli to obľúbené parfumy Marylin Monroe. Parfumy vyrobené s aldehydmi majú ovocné, kvetinové alebo citrusové tóny.

Aldehydové parfumy pre ženy

V širokom sortimente našej predajne si každý nájde aldehydové parfumy, ktoré si zamilujete. Na parizske.sk objavíte vône, ktoré príjemne a výrazne zahalia vaše telo.

Aldehydové parfumy pre mužov

Medzi najobľúbenejšie aldehydové parfumy patria: Chanel č. 5 a č. 22, ďalej Elizabeth Taylor White Diamonds, Yves Saint Laurent Rive Gauche Women, Estee Lauder White Linen, Nina Ricci Fleur De Fleurs a pánske Chanel Allure Homme Sport alebo Loewe Solo. Ktorú vôňu si vyberiete pre seba?

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Verili nám

Paris Cosmetics Recenze s ekomi.cz

Články

Čo sú náhrady parfumov? Stojí za to ich vyskúšať? Ako dlho vydrží? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete práve tu.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac