Citrusová vôňa

pre teba

Citrusové vône sú jednou z najobľúbenejších kompozícií, ktoré si vyberajú zrelé ženy aj muži. Mladí ľudia majú tiež radi citrusové tóny, ktoré dodávajú ľahkosť, sviežosť a jemnosť. Citrusové parfumy sú ideálne na každodenné nosenie, dodávajú dynamiku a energiu. Na večer odporúčame zvoliť intenzívnejšiu, silnejšiu citrusovú vôňu, ktorej základ bude aromatickejší.

Ak chcete darovať žene parfum bez toho, aby ste poznali jej aromatickú chuť, výber citrusových parfumov je tým najlepším a najosvedčenejším návrhom. Vôňa citrusov je vhodná predovšetkým na letné a jarné mesiace, ktoré sú spojené so slnkom a dovolenkou, no priaznivci citrusových parfumov ich využívajú celoročne.

Citrusová vôňa pre mužov

Keď sa spoza vrstvy mrakov objaví na oblohe slnko a ukazovatele na teplomere začnú výrazne pribúdať, stojí za to vybaviť kozmetičku citrusovým parfémom, ktorý vám dodá energiu a dodá vám jedinečnú, originálnu, originálnu vôňu že nikto neprejde ľahostajne.

V ponuke našej predajne nájdete tie najlepšie citrusové parfumy.

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Verili nám

Paris Cosmetics Recenze s ekomi.cz

Články

Co sú náhrady parfumov? Stojí za to ich vyskúšať? Ako dlho vydrží? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete práve tu.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac