Vôňa sladká

pre teba

Sladká vôňa je vhodná pre ženy aj mužov na celoročné nosenie. Hodí sa pri každej príležitosti, stačí si len vybrať obľúbenú kompozíciu vône. Zloženie sladkých parfumov zahŕňa: maliny, vanilku, cukrovú vatu, karamel, kokos, med, cukrovú vatu, marshmallows, žuvačku. Na chladnejšie mesiace ponúkame ťažšie kombinácie vôní, vďaka ktorým sa budete cítiť veľmi príťažlivo a na leto či jar ľahšie verzie sladkých parfumov, ktoré vám dodajú slnečnú žiaru a trochu ľahkosti.

Sladká vôňa pre ženy

Na parizske.sk objavíte vône, ktoré budú určite zodpovedať vášmu vkusu a preferenciám. Urobte pre seba niečo špeciálne – vyberte si svoj obľúbený sladký parfém!

Sladká vôňa pre mužov

V ponuke našej predajne nájdete tie najlepšie sladké parfumy pre ženy aj mužov. Bez ohľadu na to, či máte radi výrazné alebo ovocnejšie tóny, určite si nájdete niečo pre seba a očaríte všetkých naokolo.

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Novinky

Verili nám

Paris Cosmetics Recenze s ekomi.cz

Články

Čo sú náhrady parfumov? Stojí za to ich vyskúšať? Ako dlho vydrží? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete práve tu.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Zóna značky

versace
Marc jacobs
Ralph lauren
Prada
Lacoste
Escada