Chypre parfumy

pre teba

Chypre vo francúzštine znamená stredomorský ostrov Cyprus – názov, ktorý dal François Coty svojim vôňam v roku 1917, inšpirovaný aurou, ktorá v tejto oblasti prevláda. V chyprových parfumoch je najvýraznejšia ostrá a charakteristická vôňa s tónmi dubového machu, vetiveru, citrusov (bergamot), pačuli, korenia (najčastejšie koriandra). Kompozíciu dopĺňajú aj kvety a šťavnaté ovocné tóny.

Chypre parfum pre ženy

Chypre parfémy sú ideálnou ponukou na jesenné a zimné dni. Čím nižšia teplota, tým viac potrebujeme hrejivých vôní. Správne zvolená vôňa vám prinesie spomienky na teplé letné dni. To je najlepší spôsob, ako zahaliť svoje telo do zmyselnej vône chyprových parfumov. Na Paryskie-perfumy.pl objavíte jedinečné kompozície vôní, ktoré budú určite zodpovedať vášmu vkusu a preferenciám.

Chypre parfum pre mužov

Elegancia v kombinácii s rafinovanou klasikou – je spojená s arómou chyprových parfumov. Kúzlo tejto vône spočíva v tom, že nepatria medzi najčastejšie vyberané vonné kompozície, zamýšľané a vyberané veľmi zvláštnymi ľuďmi, ktorí vedia, čo v živote chcú. Necháte sa nimi zlákať? Vyberte si svoju obľúbenú vôňu z našej širokej ponuky produktov..

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Novinky

Verili nám

Paris Cosmetics Recenze s ekomi.cz

Články

Čo sú náhrady parfumov? Stojí za to ich vyskúšať? Ako dlho vydrží? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete práve tu.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Zóna značky

versace
Marc jacobs
Ralph lauren
Prada
Lacoste
Escada