Medzinárodný deň žien – akcia 2+1

Ovocné parfumy

pre teba

Ovocné parfumy sú spojené so slnkom, sviežosťou a sviatkami. Sú osviežujúce, takže vám dodajú energiu a dobre naladia. Dokonale splývajú s letnými štylizáciami a dodávajú im ešte viac šarmu. Zložky, ktoré dominujú v ovocných parfumoch, sú mango, hruška, maracuja, kiwi, broskyňa a guava.

Ovocné parfumy pre ženy

Chcete zdôrazniť svoju krásu? Ovocné parfumy sú tou najlepšou voľbou! Sú veľmi prirodzené a zároveň bezstarostné a spojené so spontánnosťou. Na parizske.sk objavíte ovocné vône, ktoré si určite všimnete, nikto vás ľahostajne neprejde!

Ovocné parfumy pre mužov

Vyberte si svoje obľúbené letné ovocie: ananás, kokos, jahody, maliny, lesné jahody a vychutnajte si ich vôňu na svojom tele. Bez ohľadu na to, akú kombináciu ovocia si vyberiete, ovocné parfumy budú neoddeliteľným, dovolenkovým prvkom vašej kozmetickej taštičky. V našej širokej ponuke nájdete ovocné parfumy, vďaka ktorým zažijete dobrodružstvo na celý život!

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Verili nám

Paris Cosmetics Recenze s ekomi.cz

Články

Čo sú náhrady parfumov? Stojí za to ich vyskúšať? Ako dlho vydrží? Odpovede na tieto a mnoho ďalších otázok nájdete práve tu.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac