Medzinárodný deň žien – akcia 2+1

Perfumy Armani dla Ciebie

Giorgio Armani jest uważany za jednego z najlepszych włoskich projektantów mody wszech czasów. Armani łączy w sobie ponadczasowość i elegancję. Przed założeniem własnej marki Armani pracował jako niezależny projektant dla wielu domów mody. W latach 70. ubiegłego wieku stworzył swoje pierwsze własne kolekcje i wkrótce potem wprowadził na rynek także serię kosmetyków, produktów do makijażu oraz perfum sygnowanych nazwiskiem Armani.

Perfumy Armani dla kobiet

Emporio Armani – perfumy zdobyły serca milionów kobiet na całym świecie. Najlepszym tego przykładem jest zapach Armani Si. Marka, jest symbolem jakości i ogromnego sukcesu. Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz wyjątkowe kompozycje zapachowe i na pewno znajdziesz coś odpowiadającego Twoim gustom.

Perfumy Armani dla mężczyzn

Najpopularniejszy zapach męski to Armani Acqua di Gio, który na trwałe wpisał się do historii i do dzisiaj cieszy się niemalejącą popularnością. Nieważne, czy wybierzesz klasykę, czy nowoczesną interpretację, wybierając perfum Giorgio Armani, nigdy nie poczujesz się rozczarowany.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac