Perfumy Thierry Mugler dla Ciebie

Perfumy Thierry Mugler wychodzą poza ustalone konwenanse i przełamują bariery. Francuski projektant i wizjoner sygnował swoim nazwiskiem te unikatowe i zniewalające zapachy. Słodkie, czekoladowe aromaty przekonały wielu miłośników urzekających nut. Połączenia kwiatowo-drzewne lub pikantne gwarantują, że każdy znajdzie coś dla siebie w ofercie perfum Thierry Mugler na Paryskie-perfumy.pl.

Perfumy Thierry Mugler dla kobiet

Oprócz rozkoszy płynącej ze zjawiskowego połączenia nut ambry, magicznego jaśminu z drzewnymi aromatami, perfumy Thierry Mugler spodobają się osobom  eco-friendly, gdyż flakony są wyposażone w wymienne wkłady, służące do ponownego wykorzystania. Już dziś wybierz najlepszy zapach dla siebie na Paryskie-perfumy.pl!

Perfumy Thierry Mugler dla mężczyzn

Uwodzicielskie akordy obecne w męskich perfumach Thierry Mugler przypadną do gustu mężczyznom, którzy uwielbiają zapach karmelu, miodu, paczuli w zestawieniu z wyrazistym aromatem ziaren kawy. Upajaj się słodkimi oraz oryginalnymi nutami i wybierz zapach Thierry Mugler na Paryskie-perfumy.pl.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac