Super lacná doprava za 1,69 €

Perfumy Salvatore Ferragamo dla Ciebie

Salvatore Ferragamo to obecnie jedna z kluczowych marek modowych i perfumeryjnych na świecie. Włoski projektant rozpoczął swoją karierę od tworzenia obuwia, a następnie powstały zapachy sygnowane jego nazwiskiem. Perfumy Salvatore Ferragamo odznaczają się zmysłowością, elegancją i wytwornością.

Perfumy Salvatore Ferragamo dla kobiet

Perfumy Salvatore Ferragamo są dedykowane kobietom, które pragną czerpać z życia garściami i konsekwentnie realizują swoje plany. Zjawiskowe zapachy zamknięte w wyjątkowych flakonach, idealnie sprawdzą się na wieczornych bankietach czy wyjściach. Otul się zapachem elektryzującego drzewa sandałowego, orzeźwiającego rabarbaru czy kuszącego jaśminu. Wybierz swoje perfumy  Salvatore Ferragamo na Paryskie-perfumy.pl.

Perfumy Salvatore Ferragamo dla mężczyzn

Męskie perfumy Salvatore Ferragamo pobudzą w każdym mężczyźnie stanowczość, chęć do działania, kreatywność i podkreślą charakter. Obudź w sobie prawdziwego gentlemana i daj się ponieść zapachom Salvatore Ferragamo. Odświeżająca cytryna, subtelny ambroxan i słodka bergamotka idealnie umilą Ci ciepłe dni. Wybierz zapach Salvatore Ferragamo na Paryskie-perfumy.pl.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac