Perfumy Lacoste dla Ciebie

Twórca marki Lacoste, wybitny tenisista René Lacoste najlepiej wie jak połączyć nieformalną elegancję z wygodą, prostotą i swobodą. Zapachy ze słynnym logiem zielonego krokodyla łączą nowoczesny styl i sportowy charakter. Perfumy Lacoste idealnie sprawdzą się u kobiet i mężczyzn, którzy chcą cieszyć się świeżymi i wyrazistymi zapachami przez cały dzień.

Perfumy Lacoste dla kobiet

Rześkie i kwiatowo-owocowe zapachy stopniowo uwalniają się w ciągu wielu godzin, pozostawiając na Twoim ciele, ubraniu i włosach przyjemne, ożywcze nuty. Z perfumami Lacoste nie musisz przejmować się o zachowanie świeżości – śmiało uprawiaj swój ulubiony sport i ciesz się niezawodnymi aromatami, które pomogą Ci czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Perfumy Lacoste dla mężczyzn

Perfumy Lacoste spełnią oczekiwania osób, które prowadzą aktywny tryb życia, a przy tym chcą ciągle czuć się świeżo i dobrze wyglądać. Intensywne nuty, długo utrzymujące się na skórze, zapewni woda perfumowana Lacoste. Odświeżające aromaty dodadzą energii i pewności siebie. Wybierz swój ulubiony zapach na Paryskie-perfumy.pl i ciesz się unikalną kompozycją zapachów.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac