30% zľava s kódom FLOWER od 39€! 

 LEN CEZ:
0:0:0

Perfumy Kenzo dla Ciebie

Pierwsze perfumy marki Kenzo sygnowane nazwiskiem japońsko-francuskiego projektanta pojawiły się na rynku w 1988 roku. Zapachy wpiszą się w gusta zarówno kobiet, jak i mężczyzn, gdyż wyróżniają się niebanalnymi połączeniami, wytwornością i zmysłowością. Kenzo stawia na kreatywność, oryginalne azjatyckie nuty, dodające energii i bliskie naturze.

Perfumy Kenzo dla kobiet

Niewątpliwie perfumy Kenzo zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających kobiet. Zapach L’Eau Kenzo Pour Femme rozbudzi zmysły i chęć do działania w każdym damskim ciele. Przenieś się do bajkowej krainy dzięki nutom mandarynki, kwiatu lotosu oraz soczystej brzoskwini.  Perfumy Kenzo są stworzone właśnie dla Ciebie!

Perfumy Kenzo dla mężczyzn

Zapach Kenzo Pour Homme to kompozycja orzeźwiających, świeżych i pobudzających nut. Bogactwo cytryny, szałwii, mahoniu oraz konwalii stymulują wyobraźnię i podkreślają charakter prawdziwego mężczyzny. Zaskocz swoją kobietę wyjątkowym zapachem i wybierz wyjątkowy zapach dla siebie na Paryskie-perfumy.pl.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac