Perfumy Coco Chanel dla Ciebie

Założycielką marki Chanel jest królowa mody Gabrielle Bonheur Chanel, która urodziła się w 1883 r. we Francji. Jej projekty spódnic oraz kostiumów z nogawkami na stałe wpisały się w historię mody. Coco Chanel swoją karierę rozpoczynała jako piosenkarka w kawiarniach, gdzie narodził się jej przydomek. W 1912 r. otworzyła swój pierwszy salon mody i w bardzo krótkim czasie zdobyła uznanie jako projektantka. W połowie XX w. wprowadziła trendy haute couture. Odzież marki Chanel nosiły takie osobistości, jak Jacqueline Kennedy czy Grace Kelly. Niedługo, po tym G. B. Chanel rozszerzyła swoją działalność o branżę kosmetyków i perfum. Pierwsze perfumy Chanel wprowadzono na rynek już w 1921 r., a były to legendarne Chanel N° 5, będące do dzisiaj najbardziej znanym i najchętniej kupowanym zapachem. Kultowe perfumy Coco Chanel to również: Chanel Chance, Chanel Coco Mademoiselle, Chanel Allure Homme Sport czy Chanel Gabrielle.

Perfumy Coco Chanel dla kobiet

Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz wyjątkowe kompozycje zapachowe, które na pewno wpasują się w Twoje gusta i preferencje.  Wybierz swoje ulubione Perfumy Coco Chanel i rozkoszuj się nimi każdego dnia!

Perfumy Coco Chanel dla mężczyzn

Większość mężczyzn używa perfum Chanel tak często, jak kobiety. Dodają im charakteru i przyciągają uwagę. Różnorodność zapachów w naszej ofercie jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac