Perfumy Clinique dla Ciebie

Marka Clinique została założona w 1968 roku przez Estée Lauder. Drogowskazem był dla niej wywiad z dermatologiem, który został zamieszczony w czasopiśmie modowym Vogue. Pytania, które jej zadano, zainspirowały ją do stworzenia najwyższej jakości hipoalergicznych kosmetyków dla każdego typu cery. Firma kosmetyczna Clinique oferuje produkty do makijażu, pielęgnacji cery i ciała oraz perfumy Clinique dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie produkty do pielęgnacji Clinique są w 100% nieperfumowane i poddawane testom alergicznym, dzięki czemu nadają się do najbardziej wrażliwej skóry.   

Perfumy Clinique dla mężczyzn

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz swoje ulubione perfumy Clinique. Kobiety zakochają się w wodzie perfumowanej Clinique Happy o kwiatowo-owocowym akcencie, natomiast panowie doznają cytrusowego orzeźwienia dzięki aromatycznej wodzie toaletowej Clinique Happy for Men.

Perfumy Clinique dla kobiet

Perfumy Clinique to obowiązkowy element twojej kosmetyczki. Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz wyjątkowe kompozycje zapachowe i na pewno znajdziesz coś odpowiadającego Twoim gustom.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Zóna značky

versace
Marc jacobs
Ralph lauren
Prada
Lacoste
Escada