Perfum Carolina Herrera dla Ciebie

Carolina Herrera to wybitna projektantka, założycielka domu mody, wielokrotnie uznawana za najlepiej ubraną kobietę na świecie. Wszystkie stworzone przez nią projekty są niesamowicie kobiece, niepowtarzalne i ekstrawaganckie. W 1988 roku wprowadziła na rynek swoje pierwsze perfumy. Carolina Herrera przy ich tworzeniu inspirowała się okresem dzieciństwa, dlatego dominują w nich nuty jaśminu.

Perfumy Carolina Herrera dla kobiet

W wachlarzu perfum Carolina Herrera znajdziemy orientalne, konkretne aromaty, idealnie sprawdzające się na wieczorne wyjście. Zapachy przypadną do gustu zmysłowym, uwodzicielskim kobietom, które pragną podkreślić swoją niepowtarzalność i indywidualność. Nie sposób przejść obojętnie obok perfum Carolina Herrera. Zwróć na siebie uwagę dzięki kuszącym aromatom i wybierz swój zapach na Paryskie-perfumy.pl!

Perfumy Carolina Herrera dla mężczyzn

Perfumy VIP od Caroliny Herrery to także aromaty dla mężczyzn. Magnetyczne nuty, które przykuwają spojrzenia, pozwolą wydobyć pewność siebie z każdego faceta. Idealnie sprawdzą się na ważnych uroczystościach, podkreślą charakter sytuacji. Roztaczaj wokół siebie elegancką aurę i wybierz zapach dla siebie na Paryskie-perfumy.pl!

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac