Super lacná doprava za 1,69 €

Perfumy Bvlgari dla Ciebie

Perfumy Bvlgari są połączeniem sztuki jubilerskiej i perfumeryjnej, która związana jest z rejonem Morza Śródziemnego.  Historia marki Bvlgari rozpoczęła się w 1884 roku w Rzymie. Na początku marka zajmowała się biżuterią, a później zegarkami. Pierwsze perfumy Bvlgari pojawiły się na rynku w 1992 roku, do najpopularniejszych należą Omnia, Man Goldea i Splendida.

Perfumy Bvlgari dla mężczyzn

Misją marki Bvlgari jest dzielenie się radością i poczuciem satysfakcji, wynikającej z obróbki naturalnych klejnotów. Kompozycje zapachowe w perfumach Bvlgari to inspiracja wszystkimi kontynentami oraz otaczającą ich przyrodą.  Stylistyka flakonów nawiązuje do pięknej biżuterii.

Różnorodność zapachów znajdujących się w naszej ofercie jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym gustom.

Perfumy Bvlgari dla kobiet

Nasza szeroka oferta perfum Bvlgari sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz kompozycje zapachowe, którym nie będziesz móc się oprzeć.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac