Perfumy Bottega Veneta dla Ciebie

Marka Bottega Veneta wybiła się dzięki produkcji wyrobów z ręcznie plecionej skóry. Stopniowo rozpoczęła działalność na rynku perfumeryjnym, tworząc ponadczasowe zapachy dla wyróżniających się kobiet i zdecydowanych mężczyzn. Kompozycje aromatyczne łączą unikalne delikatne olejki z najróżniejszych zakątków świata, utrzymujące się na skórze długie godziny.

Perfumy Bottega Veneta dla kobiet

Zielone liście figowca, nietuzinkowe aromaty bobu tonka oraz orzeźwiająca pomarańcza zachwycą Cię w wyjątkowej kompozycji perfum Bottega Veneta. Odkryj w sobie wewnętrzną siłę i rozkoszuj się czarującymi nutami zamkniętymi w kunsztownych flakonach. Skorzystaj z oferty perfum Bottega Veneta dostępnej na Paryskie-perfumy.pl.

Perfumy Bottega Veneta dla mężczyzn

Perfumy Bottega Veneta dzięki kwiatowo-drzewnym nutom, roztoczą wokół Ciebie aurę tajemniczości i przeniosą do świata marzeń. Śnij na jawie odkrywając połączenia sosny syberyjskiej, bergamotki i zmysłowej paczuli. Z aromatycznymi perfumami Bottega Veneta poczujesz się jak na rustykalnej wsi lub beztroskim przedmieściu. Wybierz zapach dla siebie na Paryskie-perfumy.pl.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Zóna značky

versace
Marc jacobs
Ralph lauren
Prada
Lacoste
Escada