Perfumy Beyonce dla Ciebie

Perfumy Beyonce sygnowane imieniem słynnej piosenkarki powstały we współpracy z koncernem Coty. Pierwszy zapach, który pojawił się na rynku w 2010 roku, obfitował w nuty brzoskwini, orchidei i piżma. Wiele kobiet uległo jego czarowi i pokochało wyjątkowe połączenie zmysłowych aromatów. Przekonaj się, że Tobie również przypadłoby do gustu – wybierz swój zapach na  Paryskie-perfumy.pl.

Perfumy Beyonce dla kobiet

Kwiatowo-świeże kompozycje w perfumach Beyonce podkreślą Twój wdzięk i urok osobisty. Poczuj się promiennie i zachwycaj zapachem pomarańczowego hibiskusa, miodowego bursztynu i egzotycznej marakui. Zapachy dostępne na Paryskie-perfumy.pl na pewno spełnią Twoje oczekiwania i podkreślą ulubione stylizacje.

Perfumy Beyonce dla mężczyzn

Podczas tworzenia perfum Beyonce, artystka wymyśliła unikalną nazwę Heat, kojarzącą się z żarem i ogniem publiczności w trakcie jej koncertów. Ponadto zaprojektowała flakon i jego kolorystykę, zgodnie ze swoimi upodobaniami. Wybierz perfumy Beyonce i ciesz się nowoczesnymi, eleganckimi aromatami.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac