Perfumy Azzaro dla Ciebie

Loris Azzaro urodził się we Włoszech, całe swoje dzieciństwo spędził w śródziemnomorskiej atmosferze, co miało ogromny wpływ na jego twórczość. W 1967 r. w Paryżu założył markę Azzaro. Pierwsze sukcesy świętował za projekt błyszczącej sukni, która była przeciwieństwem „małej czarnej”.

Pierwszy debiut perfum Azzaro nastąpił w roku 1975. Aktualnie największą popularnością cieszą się męska woda toaletowa Azzaro Chrome o świeżych i cytrusowych nutach, korzenna woda perfumowana dla mężczyzn Azzaro Wanted By Night oraz ponadczasowe Azzaro Pour Homme z roku 1978.

Perfumy Azzaro dla kobiet

Kobiety uwielbiają orientalne perfumy Azzaro Wanted Girl, owocowo-kwiatowe Azzaro Mademoiselle L’Eau Très Florale czy urzekające Azzaro Pour Elle.

W naszej ofercie znajdziesz perfumy Azzaro o wyjątkowych kompozycjach zapachowych.

Perfumy Azzaro dla mężczyzn

„Życie to niekończące się lato“- to motto francuskiej marki Azzaro, której perfumy mają kojarzyć się z nowoczesnością, luksusem oraz odczuwaniem radości. Azzaro perfumy – nie będziesz mógł się nim oprzeć!

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac