Perfumy Arden dla Ciebie

Elizabeth Arden stała się inicjatorką przemysłu kosmetycznego w czasach, kiedy świat przedsiębiorców był zdominowany przez mężczyzn. Niekonwencjonalna bizneswoman zapoczątkowała świadomą pielęgnację, a swoje bezkompromisowe rozwiązania przeniosła na perfumy Arden. Rozkoszuj się słonecznymi aromatami i wybierz ulubiony zapach Arden na  Paryskie-perfumy.pl.

Perfumy Arden dla kobiet

Marka Elisabeth Arden jest kwintesencją kobiecości. Eleganckie flakony, w których zawarte aromatyczne akordy goździków, magnolii i fiołków, mieszają się z bursztynem oraz lipą, przyjemnie otulą ciało każdej miłośniczki nowoczesnej klasyki. Daj się ponieść legendarnym zapachom i wybierz swoje perfumy Arden na Paryskie-perfumy.pl.

Perfumy Arden dla mężczyzn

Perfumy Arden zostały stworzone w hołdzie kobiecości, pięknie damskiej urody i w zamiłowaniu do natury. Zapachy idealnie sprawdzą się na każde okazje, zarówno lenie dni, jak i wieczorne wyjścia. Aromatyczne połączenia świeżej mięty, orzeźwiającej zielonej herbaty oraz elektryzującego mchu dębowego, dodadzą pewności siebie każdej kobiecie. Kultowe zapachy Arden odnajdziesz na Paryskie-perfumy.pl.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac