Perfumy Adidas dla Ciebie

Perfumy Adidas, a przede wszystkim sama Marka Adidas powstała w 1925r, jej założycielem jest Adolf Dassler. Firma ta jest jedną z najpopularniejszych marek, znana ze sportowej odzieży, obuwia oraz innych sportowych akcesoriów. Adidas posiada w swojej ofercie perfumy w bardzo świeżych nutach zapachowych, które są prezentowane pod patronatem firmy Coty. Wszystkie serie perfum to oryginalne, lekkie zapachy, które mają oddawać sportowy akcent firmy.

Perfumy Adidas dla kobiet

Nasza szeroka oferta perfum Adidas sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród zapachów dla kobiet wyróżnia się soczyście-owocowa woda toaletowa Adidas Fruity Rythm. W jej składzie zastosowano słodkie, malinowe olejki eteryczne, soczystą czarną porzeczkę oraz zmysłowe nuty kwiatowe. Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz kompozycje zapachowe, które energicznie otulą twoje ciało.

Perfumy Adidas dla mężczyzn

Wybierając, perfumy Adidas zyskasz świeżość i sportowy charakter przez cały dzień.  Do najpopularniejszych zapachów dla mężczyzn należą: woda toaletowa Adidas Born Original For Him oraz tak zwany „Adidas czarny”, czyli woda toaletowa Adidas Active Bodies. Na jaki zapach się zdecydujesz?

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac