Perfumy Versacei dla Ciebie

Historia marki Versace rozpoczęła się w 1978 roku i założył ją Gianni Versace                       w Mediolanie. Jego ponadczasowy styl zdobył swoich fanów po całym świecie i marka Versace stała się jednym z głównych międzynarodowych domów mody. Pierwsze perfumy Versace Gianni Versace dla kobiet zostały wprowadzone na rynek w 1981 roku. Dzisiaj całe portfolio perfum Versace liczy kilkadziesiąt zapachów dla kobiet i mężczyzn.

Perfumy Versace dla kobiet

Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz wyjątkowe kompozycje zapachowe, które idealnie skomponują się z Twoją osobowością. Wybierz swoje ulubione perfumy Versace i poczuj dzięki nim niepowtarzalny włoski temperament.

Perfumy Versace dla mężczyzn

W naszej ofercie posiadamy perfumy Versace, w których zakochasz się Ty i Twoi bliscy. Do najpopularniejszych perfum dla mężczyzn należy woda toaletowa Eros z aromatyczną kompozycją zapachową, woda toaletowa Dylan Blue i Versace The Dreamer oraz woda perfumowana Versace Eros Flame. Natomiast dla kobiet kwiatowo-owocowy zapach Versace Bright Crystal lub kwiatowo-drzewny zapach Versace Versense.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac