Perfumy Tom Ford dla Ciebie

Tom Ford to projektant, który po bardzo intensywnej i pełnej sukcesów współpracy z domami mody takich marek jak Chloe, Gucci, gdzie w 1994 roku został dyrektorem regionalnym, w 2004 roku postanawia otworzyć swój własny biznes, który prowadzi aż do dziś. Perfumy Tom Ford są odzwierciedleniem jego osobowości – charakterne, intensywne i nieoczywiste. Jego pierwszy zapach miał swoją premierę dopiero w 2006 r. Dzisiaj w jego portfolio znajdziemy takie kultowe perfumy jak Black Orchid, w których dominujące orientalne nuty szyprowe zostały bardzo szybko docenione przez kobiety na całym świecie, poszukujące nieszablonowych kompozycji i nietuzinkowego podejścia do perfumiarstwa.

Perfumy Tom Ford dla kobiet

Z miłości do perfum Tom Ford stworzył zapach unisex – Tobacco Vanille, który utrzymuje się na liście najczęściej wybieranych propozycji zapachowych. Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz wyjątkowe nuty zapachowe, które na pewno wpasują się w Twoje gusta.

Perfumy Tom Ford dla mężczyzn

Propozycja Tom Ford  – perfumy Black Orchid coraz częściej została wybierana przez mężczyzn, dlatego projektant w 2009 roku stworzył również zapach dla nich Tom Ford Grey Vetiver, a w 2012 powstały Tom Ford Noir, które zdobyły serca nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Perfumy Tom Ford – nie będziesz mógł się nim oprzeć!

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac