30% zľava s kódom FLOWER od 39€! 

 LEN CEZ:
0:0:0

Perfumy Mont Blanc dla Ciebie

Marka Mont Blanc powstała w 1906 roku, zasłynęła z produkcji luksusowych piór. Z biegiem lat poszerzyła swoją działalność i wkroczyła na rynek perfum. Pierwsze zapachy Mont Blanc pojawiły się w 2001 roku i zachwyciły głębokimi cynamonowymi, korzennymi nutami, które urzekły mężczyzn z całego globu.

Perfumy Mont Blanc dla kobiet

Perfumy Mont Blanc dla kobiet idealnie rozbudzą w Tobie subtelność i charyzmę. Owocowe kompozycje łączące porzeczki, intensywne nuty róż, słodką wanilię, a także orientalną paczulę sprawiają, że kobieca osobowość i czar zostaje wyeksponowany. Zapachy perfekcyjnie podkreślą każdą z Twoich stylizacji. Dobierz najlepszy zapach dla Ciebie na Paryskie-perfumy.pl.

Perfumy Mont Blanc dla mężczyzn

Perfumy Mont Blanc to intensywne, wyjątkowe zapachy, łączące lawendę, drzewo sandałowe, bergamotkę oraz ananasa. Aromaty są stworzone dla mężczyzn, których pragną kobiety. Obudź w sobie potencjał dzięki unikalnym, zmysłowym perfumom Mont Blanc. Wybierz odpowiedni wariant dla siebie na Paryskie-perfumy.pl.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac