Medzinárodný deň žien – akcia 2+1

Perfumy Lancome dla Ciebie

Marka kosmetyczna Lancôme powstała w 1935 roku, a swoją nazwę zawdzięcza krzewom róż, rosnącym niedaleko zamku Le Chateau de Lancosme, które zainspirowały jej twórcę – projektanta Armanda Petitjeana. Perfumy Lancome są pionierem w dziedzinie innowacyjnych hermetycznych flakonów, umożliwiających noszenie zapachów w torebkach. Poznaj paletę ich zapachów na Paryskie-perfumy.pl.

Perfumy Lancome dla kobiet

Niespotykane połączenia aromatycznych olejków sprawią, że poczujesz się pewna siebie jak nigdy dotąd! Kwiatowo-szyprowe nuty perfum Lancome dodadzą Ci blasku i roztoczą wokół Ciebie  promienną aurę. Odzyskaj siły witalne i poczuj się niezwykle świeżo. Dobierz odpowiedni zapach dla siebie na Paryskie-perfumy.pl.

Perfumy Lancome dla mężczyzn

Słodka gruszka, orzeźwiająca czarna porzeczka oraz paczula rozkołyszą Twoje zmysły i błyskawicznie poprawią nastrój.  Poczuj wszechogarniające szczęście dzięki wyjątkowym perfumom Lancome. Spełniaj swoje marzenia i sięgnij po wyjątkowe zapachy na Paryskie-perfumy.pl.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac