Perfumy JOOP dla Ciebie

Założycielem marki był Wolfgang Joop, który od zawsze był wielkim miłośnikiem piękna i sztuki. Jego prawdziwą pasją był świat mody, już na samym początku swojej kariery zdobył główną nagrodę w prestiżowym konkursie dla projektantów. W 1978 roku zaprezentował swoją pierwszą kolekcję modową. Osiągnął dzięki niej międzynarodowy sukces i od 1981 roku tworzy już pod własną marką JOOP!

Perfumy JOOP dla mężczyzn

Joop to niemiecka marka, która charakteryzuje się nowoczesnością i autentycznością. Perfumy JOOP wyróżniają się świeżością, są adresowane zarówno do kobiet, jak i mężczyzn. Najpopularniejszym zapachem dla kobiet jest JOOP! Femme z nutą orientalnych kwiatów. Wśród perfum JOOP! dla mężczyzn wyróżnia się zapach JOOP! Homme. W naszej bogatej ofercie znajdziesz perfumy, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania.

Perfumy JOOP dla kobiet

Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz kompozycje zapachowe, które zmysłowo i atrakcyjnie otulą Twoje ciało. Daj się porwać energii tych wyjątkowych zapachów. 

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac