Perfumy Jean Paul Gaultier dla Ciebie

Działalność Jeana Paula Gaultiera stanowi przejaw buntu, wolności i indywidualności. W swoich projektach przeniósł swobodny styl ulicy na modowe wybiegi i odwrotnie. Charakterystyczne cechy kolekcji uwidocznił także w propozycjach perfum sygnowanych jego nazwiskiem. Perfumy Jean Paul Gaultier łączą w sobie awangardę, budzą kontrowersje, dzięki czemu pozostają w pamięci na długo.

Marka Jean Paul Gaultier dla kobiet

W perfumach Jean Paul Gaultier Classique marka oferuje wyjątkowe nuty ambry, narcyzy oraz niepowtarzalnego heliotropu. Aromaty znakomicie oddające pełnię damskiego wdzięku, podkreślone w nietuzinkowych flakonach przypominających kształt kobiecego ciała, spełnią oczekiwania miłośniczek łamania konwenansów. Odkryj wachlarz zapachów na Paryskie-perfumy.pl już dziś!

Marka Jean Paul Gaultier dla mężczyzn

Męskie perfumy Jean Paul Gaultier Le Male zachwycają oryginalnością, a kompozycja mięty, lawendy, bergamotki i cynamonu fantastycznie odświeża i pobudza do działania. Aromaty są dedykowane do odważnych, niebojących się ryzyka osób, które czerpią z życia pełnymi garściami. Odkryj drzemiący w Tobie potencjał i wybierz zapach Jean Paul Gaultier na Paryskie-perfumy.pl.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac