Perfumy Escada dla Ciebie

Escada to kluczowe hasło w świecie mody oraz zapachów. Glamoor look kojarzący się z marką, przekuty został na zmysłowe, eleganckie i nowoczesne aromaty w perfumach Escada. Historia tych niepowtarzalnych nut sięga 1990 roku, wtedy to marka zapoczątkowała produkcję sezonową, która obecnie jest dla niej charakterystyczna.

Marka Escada dla kobiet

Promienne, świeże i rześkie kompozycje perfum Escada spodobają się kobiecie, która żyje pełnią życia i cieszy się każdą chwilą. Aromaty marki Escada to symbol optymizmu i radości z małych rzeczy. Podkreśl swoją atrakcyjność, rozkoszuj się przyjemnymi nutami cynamonu, delikatnej wanilii i fasoli tonka. Już dziś wybierz odpowiedni zapach dla Ciebie na Paryskie-perfumy.pl!

Marka Escada dla mężczyzn

Marka Escada słynie zwłaszcza ze swojej letniej edycji perfum, które na pierwszy rzut oka kojarzą się ze słodkimi, egzotycznymi koktajlami. Połączenie ananasa, arbuza i jagód w zapachu Miami Blossom idealnie sprawdzi się na letnie, ciepłe popołudnia i wieczory. Te soczyste nuty spodobają się każdej kobiecie dzięki ich soczystym, wesołym aromatom. Spróbuj perfum Escada i daj się ponieść radosnemu uniesieniu!

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac