Perfumy Dolce & Gabbana dla Ciebie

Dom mody Dolce & Gabbana został założony w 1985 roku w Mediolanie przez Domenico Dolce i Stefano Gabbanę. Dwójka projektantów luksusowej mody szybko zyskała ogólnoświatową sławę. Oprócz szykownych kreacji tworzą również inspirowane słynnym, włoskim Dolce Vita perfumy. Na przestrzeni lat perfumy Dolce & Gabbana reklamowało wiele międzynarodowych gwiazd, takich jak Madonna, Victoria Beckham, Johnny Depp, czy Conor McGregor.

Perfumy Dolce & Gabbana dla kobiet

Dolce Gabbana – ich perfumy są symbolem włoskiego stylu glamour. Nowoczesność i niekonwencjonalność połączona ze śródziemnomorskim klimatem. Perfumy Dolce & Gabbana są bardzo wyraziste, a zarazem subtelne, dzięki czemu pasują do różnych osobowości,  dlatego każdy znajdzie w nich coś dla siebie.

Perfumy Dolce & Gabbana dla mężczyzn

Perfumy Dolce & Gabbana mają w sobie ogromny temperament, sycylijskie ciepło i zmysłowość. Wyczuwalne w nich nuty są charakterystyczne dla południowoeuropejskiego klimatu Włoch: cytrusów, tamtejszych kwiatów oraz przypraw. Perfumy Dolce & Gabbana są bogate w kwiatowo-orientalno-owocowe zapachy.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac