Perfumy Dior dla Ciebie

Christian Dior swój pierwszy dom mody założył w 1946 roku. Wyobrażał sobie taką kobiecość, której niczego nie brakuje. Marka Dior w swoim portfolio posiada ubrania, kosmetyki, bardzo zaawansowaną pielęgnację skóry oraz oczywiście perfumy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Jako twórca zapachów Dior, François Demachy poświęcił cały swój wyjątkowy savoir-faire, aby opracować kompozycję marki. Każda z jego kreacji zapachowych jest przejawem miłości do kwiatów Grasse, które są ściśle związane z regionem na południu Francji. Christian Dior osiedlił się w La Colle Noire, aby uprawiać swoje kwiaty i podążać za swoim marzeniem o perfumiarstwie.

Perfumy Dior dla kobiet

François Demachy, twórca zapachów Dior, nawiązał ekskluzywną współpracę z producentami róży majowej, jaśminu, neroli i tuberozy, którzy dostarczają nam swoje uprawy, dzięki czemu  w perfumach Dior zachowane są wyjątkowe walory tego regionu. Przed 2000 rokiem swoją premierę miał kultowy dziś zapach damski Dior J’Adore. Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz perfumy Dior, w których się zakochasz.

Perfumy Dior dla mężczyzn

Christian Dior w 1947r. wprowadził na rynek pierwsze perfumy – Miss Dior, następnie powstał zapach Diorama, po nim pojawił się Dior Sauvage, którego twarzą został Alain Delon. W 2015 roku odświeżono zapach, a jego twarzą został sam Johny Deep. W 1988 r. została powstała najbardziej znana dziś męska kompozycja Diora – Farenheit. Najgłośniejsza premiera perfum Dior to Dior Joy. Wybierz swoje ulubione Dior perfumy i poczuj się elegancko!

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac