Perfumy d’Hermes dla Ciebie

Pierwsze perfumy d’Hermes pojawiły się na rynku w 1950 roku i od razu stały się światowym bestsellerem. Dziesięć lat później powstał pierwszy damski zapach Caleche, który rozkochał w sobie setki kobiet. Do najpopularniejszych zapachów należą Terre d’Hermes dla mężczyzn oraz Kelly Caleche dla kobiet oraz perfumy Hermes 24 Faubourg, Hermes Eau Des Merveilles, Hermes Jour d’Hermes, Herres Terre D Hermes, Hermes Voyage d’Hermes oraz linia Hermes Un Jardin.

Perfumy d’Hermes dla kobiet

Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz wyjątkowe kompozycje zapachowe, które skradną Twoje serce. Każdy zapach to inna kompozycja składników, która zachwyca swoim aromatem. Zrób coś dla siebie – kup perfumy d’Hermes!

Perfumy d’Hermes dla mężczyzn

Perfumy d’Hermes to przede wszystkim wytworne, eleganckie kompozycje aromatyczne, które łączą składniki drzewne, kwiatowe i owocowe będąc dzięki temu wyrafinowanym zapachem dla przystojnego mężczyzny i eleganckiej kobiety.  W naszej bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac

Nedokážete sa rozhodnúť?

Nič nie je stratené. Odpovedzte na päť otázok a zistite, ktoré parfémy vám sadnú.

Zóna značky

versace
Marc jacobs
Ralph lauren
Prada
Lacoste
Escada