Perfumy Davidoff dla Ciebie

Marka Davidoff została założona przez Zina Davidoffa, który był bardzo znanym dżentelmenem – mistrzem sztuki życia. Zwiedził cały świat, każdy nowy dzień był dla niego ogromnym wyzwaniem oraz niesamowitą przygodą. Pierwsze perfumy Davidoff pojawiły się na rynku w 1984 roku, a obecnie marka ma na swoim koncie kilkadziesiąt propozycji.

Perfumy Davidoff dla kobiet

Bogata oferta naszego sklepu gwarantuje Ci wybór ulubionego zapachu. Na Paryskie-perfumy.pl odkryjesz wyjątkowe kompozycje zapachowe, wokół, których nikt nie przejdzie obojętnie. Wywołaj uśmiech na twarzy bliskich Ci osób i podaruj im cudowne perfumy Davidoff.

Perfumy Davidoff dla mężczyzn

Małą rewolucję w świecie perfum Davidoff, a zarazem największy sukces odnotowała kolekcja Davidoff Cool Water. Każdy z zapachów motywuje do intensywnego życia. Do bardziej popularniejszych zapachów należy męska woda toaletowa Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game. Kobiety uwielbiają wodę perfumowaną Davidoff Run Wild.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Nowości

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac