Perfumy Coty dla Ciebie

Zastosowane innowacyjne metody w perfumach Coty przyczyniły się do zmiany postrzegania rynku zapachowego na świecie. Przywiązanie wagi do szczegółów, precyzyjne dobieranie flakonów i świeże, ożywcze nuty zrewolucjonizowały perfumeryjną rzeczywistość. Wybierz najlepszy zapach Coty dla Ciebie na Paryskie-perfumy.pl.

Marka Coty dla kobiet

Zarówno damskie, jak i męskie perfumy Coty odznaczają się delikatnością, przy czym są intensywne i utrzymują się na skórze wiele godzin. Daj się oczarować wyrafinowaną kompozycją moreli, cedru, wanilii oraz korzenia irysa w niebanalnych zapachach Coty. Wybierz pasujący do Ciebie aromat na Paryskie-perfumy.pl.

Marka Coty dla mężczyzn

Marka Coty jest jedną z najstarszych na rynku perfumeryjnym. Powstała w 1904 roku i zawładnęła światem zapachów unikalną nutą ekstraktu z róży, która rozbudziła zmysły wielu miłośników egzotycznych aromatów. Wykorzystana w perfumach Coty żywica z Labdany w połączeniu z piżmem, zapoczątkowały historię nut szyprowych i odmieniły rynek.

Nie możesz się zdecydować?

Nic straconego. Odpowiedz na pięć pytań, a my dopasujemy perfumy dla Ciebie!

Zaufali nam

Paryskie-Perfumy Opinie z ekomi.co.uk

Artykuły

Czym są zamienniki perfum? Czy warto je wypróbować? Jak długo się utrzymują? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj.

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU? Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez...
čítaj viac
10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

10 DÔVODOV PREČO BY STE MALI KÚPIŤ PARFÉMOVÝ EKVIVALENT

#VÔŇA #ODOLNOSŤ Prvou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, aké sú parfémové ekvivalenty av čom sa líšia od originálov? Odpoveď je jednoduchá. Vo výrobe sa v ničom nelíšia. A prísady? Tu vstupuje do hry podstata veci, pretože aby mohol byť produkt nazývaný ekvivalentom, musí byť presne reprodukovaný. Preto sú zamestnaní špecialisti, aby vypracovali originálnu vôňu a potom pripravili špeciálnu receptúru so správnymi proporciami. Je dôležité, aby výrobca nešetril na fixácii prísad, ktoré sú drahé a určujú trvanlivosť. #Cena Druhou otázkou, ktorú by sme si mali položiť, je, prečo sa ekvivalenty objavili na trhu? Výroba parfumov nie je tak...
čítaj viac