Uverejnené Vložiť komentár

AKO VYBRAŤ NAJLEPŠÍ PARFÉM?

Ako si vybrať parfém, ktorý vyhovuje vám, vašej osobnosti alebo vybrať niekomu darček? To môže byť zložitejšie, než si myslíte. ? Parfémy na trhu majú najrôznejšie vône, ktoré sa tiež líšia podľa toho, kto ich „nosí“. Ich vôňa je ovplyvnená typom pokožky a individuálnou vôňou každého človeka. Ako si teda vybrať ten najlepší? ?
TU JE NIEKOĽKO TIPOV, KTORÉ VÁM POMOHOU S VÝBEROM PARFÉMU?

Vyskúšajte ho na svojej pokožke. Najlepšie je vyskúšať parfum priamo na pokožke, nie na papierových lístočkách. Potom je možné posúdiť, či daná vôňa harmonizuje s individuálnou vôňou pokožky a vyhnúť sa nepríjemným prekvapeniam. Vôňa na papieri bez zápachu sa môže ukázať ako úplne iná ako na tele.
Pripravte pokožku a zbavte ju ostatných pachov. Pokožka by mala byť riadne pripravená – bez akýchkoľvek iných pachov (čistá, bez predošlého použitia akejkoľvek kozmetiky, dokonca ani krémov).
„Noste“ vôňu niekoľko hodín. Stojí za to pamätať, že vôňa parfumu sa časom mení, takže rozhodnutie by nemalo byť urobené príliš rýchlo. Je dobré kozmetiku „nosiť“ na pokožke aspoň niekoľko hodín a každú chvíľu ju privoňať, aby ste si tieto zmeny všimli.
Neskúšajte príliš veľa vôní naraz. Ďalším dôležitým bodom, ktorý by nemal byť zabudnutý, je vnímanie vône. Čuch u ľudí je pomerne zle vyvinutý, a preto po rozpoznaní troch vôní nos čoskoro prestane rozlišovať ostatné, vône sa začnú navzájom miešať a potom je nemožné vybrať tú správnu.


Parfémy sú trochu ako oblečenie – určujú štýl toho, kto ich nosí. ? Perfektné parfémy by mali zodpovedať nielen dennej dobe a príležitosti, ale aj našim charakterovým vlastnostiam.

? Elegantným odporúčame klasiku. Môžu si vybrať intenzívnejšiu vôňu s vysokou dávkou fixačných prostriedkov (napr. pižma). Mali by mať radi najmä orientálne vône. Na obale môžu hľadať kardamóm, škoricu alebo dubový mach. Perfektné sú aj chyprové parfémy.

❤️ Romantici, ktorí milujú pastelové farby, čipky a ozdoby, sa budú cítiť najlepšie, keď si vyberú kvetinové parfémy.

? Femme Fatale chcú upútať pozornosť. Jemné kvetinové tóny a sladké ovocné parfumy v tomto zaostávajú. Ich dokonalá vôňa by mala byť lákavá. Preto by mali siahnuť po aldehydových vôňach, ktoré sú ťažké a zostávajú na pokožke veľmi dlho.

?‍♀ Športovci hľadajú predovšetkým osvieženie. Preto by mali siahnuť po čerstvých vôňach na báze citrusov.

Vďaka nám môže byť výber vôní jednoduchší ❗ Pripravili sme pre vás konfigurátor, ktorý vám umožní zladiť parfum s vašim pohlavím, osobnosťou a povahovými rysmi. Stačí kliknúť na odkaz a odpovedať na niekoľko otázok. ? ⬇⬇⬇

Tak do toho?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *