Parfumy panske
Bottega Veneta

Počet produktov: 1 - 6 z 6

Sortuj:

Sortuj:

Sortuj:

Sortuj:
Počet produktov: 1 - 6 z 6

Objednaj do 09:00 a doručíme ti to už zajtra

Bezplatná dodávka a vrátenie od 35€

90 dní na vrátenie objednávky

Vyber si pánske parfémy Bottega Veneta a pocíť luxus inšpirovaný prírodou

Značka Bottega Veneta je známa remeselnou precíznosťou a oddanosťou najvyššej kvalite. Jej vône sú pokračovaním tejto filozofie a ponúkajú kompozície surové, no zároveň mimoriadne prepracované. Pánske parfémy Bottega Veneta pripomínajú prechádzku po benátskych lesoch, vôňu čerstvo spracovanej kože a pokoj, ktorý prichádza z kontaktu s prírodou. Je to voľba pre mužov, ktorí si cenia diskrétnosť a nepotrebujú okázalé doplnky na zdôraznenie svojej prítomnosti.

 

Taliansky módny dom stavia na ingredienciách, ktoré vytvárajú auru pokoja a mužskej sily. Tieto vône sa usádzajú na pokožke prirodzeným spôsobom a držia sa blízko tela, čo ich robí mimoriadne osobnými.

Prispôsob pánske parfémy Bottega Veneta svojmu dennému rytmu

Vôňa ťa sprevádza v rôznych situáciách, preto sa oplatí vybrať takú, ktorá najlepšie vystihuje tvoj charakter. Pánske parfémy Bottega Veneta ponúkajú rozmanitosť, ktorá umožňuje nájsť ideálnu arómu pre každé ročné obdobie a príležitosť. Pri hľadaní svojej kompozície sa oplatí venovať pozornosť vlajkovým návrhom značky, ako sú:

 

  • Bottega Veneta Pour Homme (N° 473), ktorý je absolútnou klasikou s tónmi sibírskej borovice, borievky a kože,
  • Bottega Veneta Pour Homme Extreme, teda zosilnená verzia originálu s prídavkom intenzívnej papričky pimento a balzamovej jedle,
  • Bottega Veneta Illusione for Him, moderný návrh plný citrusov, extraktu z bieleho cédra a vetiveru.

 

Tieto kompozície predstavujú ideálne pánske parfémy do kancelárie. V tejto úlohe sa skvele osvedčí klasická verzia Pour Homme (N° 473), ktorá sa spája s profesionalitou a pokojom.

 

Na menej formálne príležitosti si vyber pánske parfémy na každý deň, ako je ľahká a osviežujúca Illusione.

Stav na zmyselné pánske parfémy Bottega Veneta na špeciálne príležitosti

Večerné príležitosti si vyžadujú vôňu, ktorá fascinuje a vytvára určitý odstup. Pánske parfémy Bottega Veneta v intenzívnejších verziách dokážu vytvoriť auru tajomna, ktorá priťahuje pozornosť okolia. Kožené akordy spojené s korenistými koreninami vytvárajú zmes, ktorá zostane v pamäti.

 

Keď plánuješ večeru vo dvojici, siahni po overených pánskych parfémoch na rande. Verzia Extreme s tónmi kože a muškátového orieška pôsobí príťažlivo a zdôrazní tvoju charizmu. Bottega Veneta dokáže uzavrieť do skleneného flakónu vôňu, ktorá nedominuje, ale stáva sa tvojou druhou kožou. Práve táto jemnosť je zodpovedná za to, že pánske parfémy tejto značky sú považované za synonymum moderného štýlu.

Objav najlepšie pánske parfémy Bottega Veneta v ponuke Parížske Parfémy!

V našom obchode nájdeš starostlivo vybrané vône, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších používateľov. Ponúkame originálne pánske parfémy Bottega Veneta aj ich verné náhrady, ktoré sa vyznačujú vynikajúcou výdržou.

 

Presvedč sa, ako vonia pravá talianska klasika a vyber si svoju novú obľúbenú vôňu na Parizske.sk.

FAQ – najčastejšie kladené otázky

Aké tóny dominujú v pánskych parfémoch Bottega Veneta?

Najčastejšie tu nájdeš arómy kože, sibírskej borovice, borievky a vetiveru. Ide o drevito-kožené kompozície, ktoré sa spájajú s prírodou a surovou eleganciou.

Sú parfémy Bottega Veneta Pour Homme trvácne?

Áno, tieto vône sa vyznačujú veľmi dobrou výdržou a na pokožke vydržia mnoho hodín. Ich projekcia je tlmená, takže ich ucítia najmä ľudia, ktorí sa nachádzajú v blízkosti.

Vyskúšajte, potom sa rozhodnite

Je prirodzené, že si chcete byť istí svojimi rozhodnutiami. Preto máte až 90 dní od dátumu nákupu na vrátenie.

Objednajte

Vyberte si vône, ktoré chcete otestovať, bezplatné doručenie od 35€

Očuchajte

Otestujte, či vám vôňa a výdrž skutočne vyhovujú

Rozhodnite sa

Rozhodnite sa v pokoji - môžete vrátiť aj mierne použité produkty (až 90 dní).

Spôsoby a náklady na doručenie

Pravidlá akcie

1. Využite akciu 3+1: pridajte do košíka minimálne 4 produkty Paris Perfumes s objemom 30 ml, 50 ml alebo 104 ml a aktivujte kód 7ROKOV. Za každé 4 ks získate 1 produkt za 0,01 € – vždy najlacnejší produkt z danej štvorice. Akciu môžete využiť opakovane: 8 ks = 2 produkty za 0,01 €, 12 ks = 3 produkty za 0,01 €. Akciu nie je možné kombinovať s inými zľavami. Platí výhradne na produkty značky Paris Perfumes.

2. Pri nákupe produktov Paris Perfumes v hodnote minimálne 37 € po uplatnení zliav si môžete vybrať jeden z dostupných darčekov. Možnosť výberu sa automaticky zobrazí v košíku po dosiahnutí stanovenej sumy.

Podmienky akcie